Category Archives: Školní rok 2016/2017

Cyklovýlet do CHKO Litovelské Pomoraví

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cyklovýlet do CHKO Litovelské Pomoraví

Den před vysvědčením jsme se vydali s žáky 7. až 9. třídy na oblíbenou  cykloexkurzi Litovelským Pomoravím, kterou pořádá ekologické centrum Sluňákov. Z Horky nad Moravou , kde se centrum nachází a kde jsme si vypůjčili kola, jsme se spolu se dvěmi průvodkyněmi  vydali směrem do Litovle. Po cestě žáci plnili několik přírodovědných úkolů, týkajících se místní fauny i flory a… Read more »

Návštěva meteorologické stanice Červená hora 23.6. 2017

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva meteorologické stanice Červená hora 23.6. 2017

Pobyt v přírodě jsme na konci školního roku spojili s exkurzí na meteorologickou stanici, kde jsme se díky zajímavému výkladu zdejšího zaměstnance dozvěděli  o historii i významu meteorologie, fungování přístrojů umístěných v areálu stanice,  způsobech měření či  předpovídání  počasí. Po cestě jsme udělali několik zastavení, např. u chodníku česko-německého přátelství u Staré Libavé, památného stromu Zlatá lípa, nebo vyhaslé sopky, kde jsme stihli… Read more »

Konzultační hodiny a termín opravné zkoušky

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konzultační hodiny a termín opravné zkoušky

Pro žáky, kteří neprospěli z anglického nebo ruského jazyka a kteří budou vykonávat v srpnu opravnou zkoušku, jsou stanoveny tyto konzultační hodiny: pondělí 24. 7. 9:00 hod. a pondělí 7.8. 9:00 hod. Konzultační hodiny trvají maximálně 90 min a jejich obsahem je opakování stanovené látky a příprava na opravnou zkoušku. OPRAVNÁ ZKOUŠKA Z ANGLICKÉHO A RUSKÉHO JAZYKA PROBĚHNE V ÚTERÝ… Read more »

Pomůcky do školy – výtvarná výchova 2. stupeň

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pomůcky do školy – výtvarná výchova 2. stupeň

1 skicák (náčrtníkový papír A4) 1 sada barevných papírů vodové barvy temperové barvy štětec plochý (č. 8) a štětec kulatý (č. 6) černá tuš a redispero uhel černý pastel křídový – 1 sada lepidlo (Herkules), lepidlo na papír nůžky voskové pastely